Apie įmonę

 

 

.

Įmonė UAB AROMAS įkurta 2007 metais. Esame savo srities profesionalai ir teikiame elektros, žaibosaugos, apsaugos sistemų montavimo ir eksploatavimo paslaugas.

Savo veiklą pradėjome Panevėžyje, o sukaupta darbo patirtis ir vykdomi įvairūs projektai leido įmonei išplėsti savo veiklos sritis ir teikti savo paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Pagrindinis įmonės personalas turi didesnį negu trisdešimties metų darbo stažą, todėl net ir personalo atnaujinimas bei papildymas jaunais darbuotojais leidžia palaikyti profesionalumą ir jaunatvišką veržlumą.

Ypatingą dėmesį skiriame atliekamo darbo ir paslaugų kokybei – visi vykdomi darbai yra kruopščiai tikrinami. Pagal kliento pageidavimą, darbai atliekami, pradedant projektinės dokumentacijos paruošimu, montavimo darbų atlikimu, ir baigiant – pridavimu į eksploataciją. Siekdami kuo geriau įgyvendinti įmonės tikslus ir suteikti Jums aukščiausio lygio paslaugas, ieškome naujausių technologinių sprendimų, nuolat tobuliname darbuotojų profesinį lygį. Bendradarbiaujame su daugeliu didmeninių tiekėjų Lietuvoje.

Mūsų misija – teikti aukščiausios kokybės paslaugas, kad kiekvieno kliento lūkesčiai būtų maksimaliai įgyvendinti.
Mūsų vizija – tapti viena geriausių bei patikimiausių paslaugų teikėja savo klientams.