Žaibosaugos sistemų įrengimas

 

 

Žaibosaugos sistemų įrengimas

Žaibosaugos sistemų įrengimas
Daugeliui pastatų žaibosauga neprivaloma, o apie žaibosaugos reikalingumą sprendžia pats pastato savininkas. Kiekvienas iš mūsų turi žinoti, kad žaibosauga yra svarbi norint apsaugoti bet kokį pastatą.

Kodėl žaibosaugą verta rinktis pas mus?

Darbų metu mes naudojame:

  • patikrintas ir sertifikuotas medžiagas;
  • darbus atlieka atestuoti specialistai;
  • atliekame išorinę ir vidinę žaibosaugą.

Išorinė ir vidinė žaibosauga

DEHN žaibosauga – tai ištisos sistemos, kurių įvairūs projektai yra naudojami specialioms pastatų dalims, taip pasiekiant nepramušamą vientisą žaibosaugos sistemą. Išorinė žaibosauga susideda iš perėmimo įrangos, laidininko ir įžeminimo instaliacijos, pagamintos iš atsparių korozijai medžiagų – instaliuojant kokybiškus gaminius, jie greitai atsiperka finansiniu požiūriu. Tuo pačiu tai eina ranka rankon su žaibo/viršįtampių sauga.

Žaibosaugos sistemų įrengimas

Aktyvioji žaibosauga

Žaibosaugos sistemų įrengimas
Dvigubo veikimo aktyvusis žaibolaidis
Tobulesnės konstrukcijos ir žymiai efektyvesnis dvigubo veikimo aktyvusis žaibolaidis SATELIT+ yra ilgalaikių tyrinėjimų rezultatas. 1995 metų liepos mėnesį šio tipo žaibolaidis buvo testuotas pagal Prancūzijos standartą NF C 17-102. Lietuvoje šį standartą atitinka statybos techninis reglamentas STR 2.01.06:2003.

Tipinė įrenginio instaliacija

Pastatų, konstrukcijų arba zonų apsaugai nuo žaibo gali reikėti nuo vieno iki keleto SATELIT+. Tai priklauso nuo norimos apsaugoti teritorijos dydžio bei reikalaujamo apsaugos laipsnio. Kiekvienas SATELIT+ montuojamas aukščiausiame norimo apsaugoti objekto taške ir turi būti sujungtas vienu arba keliais laidininkais su įžeminimo kontūru.